Flag PL Flag UK

Klub Podróżników WSTiJO

Witajcie Studenci i Studentki :-)

Z prawdziwą przyjemnością chciałabym Was poinformować, że pan Rektor Andrzej Szymański, w ramach Koła Geograficznego zainicjował powołanie "Klubu Podróżników" na naszej Uczelni, o którego poprowadzenie mnie poprosił.

Jest to dla mnie zaszczyt i przyjemność, ponieważ podróże są moją pasją i pracą zawodową od ponad 20 lat i to one pozwoliły mi poznać świat na 6 kontynentach, spotkać ciekawych ludzi, przeżyć przygody, odkryć to co nieznane, poszerzyć horyzonty.

Teraz ja postaram się Was zainspirować i zaciekawić opowieściami z podróży, nie tylko moimi ale innych znanych podróżników i mieszkańców odległych lądów. Tak, żeby pokazać Wam to co nieznane i dla turysty często niedostępne, ale jakże barwne i ciekawe.

W ramach naszej pierwszej klubowej wirtualnej wyprawy zapraszam Was na plaże Pacyfiku, gdzie swoje miejsce na świecie ma wyspa Bali, tam poznamy mieszkających Polaków którzy, opowiedzą o lokalnym życiu i jego tajemnicach widzianych ich oczami czyli pokazując nam to, czego turysta nie ma szansę zobaczyć. 

Listę klubowych podróży marzeń stworzymy wspólnie - i według jej scenariusza ułożymy kalendarz tematyczny wirtualnych wypraw.

Mam nadzieję, że taka inicjatywa spotka się z Waszym ciepłym przyjęciem, ale oczywiście jestem otwarta na Wasze sugestie i oczekiwania, a przede wszystkim na deklarację chęci przystąpienia do Klubu Podróżników WSTiJO.

Liczę, że z Waszym zaangażowaniem w fajny sposób uda nam się zrealizować ten projekt inspirując Was do ruszenia w podróż.

Pozdrawiam,
Joanna Sikorska